REGULAMIN

Zostań Mikołajem

 1. Jeśli jesteś chętna/y do zastania osobistym Mikołajem OnkoWojownika, zgłoś się w komentarzu pod postem ze zdjęciem dziecka … W komentarzu deklarujemy gotowość spełnienia marzenia wybranego dziecka.. Wystarczy napisać  ,,Jestem Twoim Mikołajem ”  i skontaktuj się z nami.
 2. Gdyby coś się wydarzyło, że Darczyńca z jakiegoś powodu musi się wycofać z obietnicy prosimy o natychmiastowe powiadomienie nas w wiadomości prywatnej.
 3. Paczka do Wojownika powinna zawierać upominek. W opisie każdego malucha będziemy umieszczać informacje o ulubionych rzeczach i zainteresowaniach, można się tym zainspirować.
 4. Rzeczy muszą być tylko NOWE.
 5. Wysyłka paczki bezpośrednio do dziecka. W wiadomości prywatnej przed wysyłką otrzymasz numer telefonu do rodzica Wojownika, który poda adres. #WAŻNE! Pamiętajcie Kochani, skontaktujcie się z rodzicami tuż przed wysłaniem. Rodzic poda adres domowy lub szpitala w zależności gdzie z dzieckiem przebywa.
 6. Prosimy po otrzymaniu dopasowanego dziecka o napisanie SMS do nas 605 530 540 lub wiadomości na priv z potwierdzeniem udziału i imieniem i nazwiskiem Wojownika.
 7. Do każdego Wojownika pragniemy dopasować 3 Mikołajów  Chodzi o to, aby każdy Nasz Wojownik otrzymał prezenty. Rodzic dziecka zobowiązuje się dostarczyć zdjęcie lub filmik z momentu odpakowywania prezentu, który udostępnimy na stronie.
 8. Zgłoszenia Wojowników przyjmujemy wyłącznie od ich Rodziców do  4 grudnia br.
 9. Zgłoszenia wysyłajcie do nas w wiadomości na messengerze, za pośrednictwem formularza na stronie internetowej lub na maila: biuro.muszkieterowieszpiku@gmail.com
 10. Każde zgłoszenie weryfikujemy z oddziałem onkologii dziecięcej.
 11. Rodzic dziecka zobowiązuje się dostarczyć zdjęcie lub filmik dziecka z momentu odpakowywania prezentu przez Facebooka bądź mailem, który udostępnimy na stronie FB Muszkieterów Szpiku tak by każdy Darczyńca mógł zobaczyć jak Wielką Radość sprawił choremu dziecku.