Piotr WALCZY o życie

Poznajcie naszego Podopiecznego, Piotrka – ambitnego chłopaka o wielu pasjach. Bardzo dzielnego Wojownika, który każdego dnia robi wszystko, aby wygrać z rakiem!


Warning: Undefined array key "start_date" in /home/platne/serwer166307/public_html/autoinstalator/muszkieterowieszpiku.pl/wordpress6325/wp-content/plugins/give/templates/shortcode-goal.php on line 47

Warning: Undefined array key "end_date" in /home/platne/serwer166307/public_html/autoinstalator/muszkieterowieszpiku.pl/wordpress6325/wp-content/plugins/give/templates/shortcode-goal.php on line 47
5zł of 40,000zł raised
Dane osobiste

Oto instrukcja przelewu offline:

Wpisz w swoim banku :

a) numer rachunku : 68 2490 0005 0000 4530 5770 6001

b) nazwę - Never Give Up Muszkieterowie Szpiku

c) wpisz w tytule na kogo skierowana jest darowizna

d) potwierdź przelew

Pamiętaj, że przelewy offline mogą zająć więcej czasu niż przelewy online, ponieważ muszą być ręcznie przetworzone przez pracowników banku.

Terminy

Suma darowizn: 100.00zł

Piotr to 13 letni chłopiec u którego w maju br. zdiagnozowano nowotwór złośliwy – mięsak Ewinga. Nasz dzielny Wojownik otrzymał kilkanaście wlewów chemii, przeszedł ogrom badań, operację. Piotr rozpoczął kolejny etap swojej zaciętej walki o zdrowie i życie – radioterapię. Nasze serca wierzą, że to będzie BITWA ZWYCIĘSKA!

Koszty leków wspomagających leczenie oraz częstych dojazdów do szpitala pochłaniają mnóstwo pieniędzy. Zachęcamy do wsparcia tego dzielnego Wojownika i pamiętajcie, że najmniejsza wpłata przybliża do do zdrowia!

Przekaż 1,5% Fundacji Never give up Muszkieterowie Szpiku i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer 

KRS: 0000507234

Cel: 37742 

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!