Never give up Muszkieterowie szpiku

Razem zawalczmy o dziecięce życie! Działamy na rzecz ochrony i ratowania zdrowia i życia dzieci. Cele statutowe możemy realizować dzięki Waszym darowiznom. Wesprzyj nas w walce o lepsze jutro dzieciaków – i o to, żeby to jutro mogło nastąpić.

Dane osobiste

Oto instrukcja przelewu offline:

Wpisz w swoim banku :

a) numer rachunku : 68 2490 0005 0000 4530 5770 6001

b) nazwę - Never Give Up Muszkieterowie Szpiku

c) wpisz w tytule na kogo skierowana jest darowizna

d) potwierdź przelew

Pamiętaj, że przelewy offline mogą zająć więcej czasu niż przelewy online, ponieważ muszą być ręcznie przetworzone przez pracowników banku.

 

Terminy

Suma darowizn: 10.00zł

Zajmujemy się walką o środki na leczenie i ratowanie życia i zdrowia ciężko chorych dzieci. To niełatwe zadanie i każdy sukces okupiony jest ciężką pracą, jednak każde kolejne ocalone dziecko daje siłę i motywację do dalszego działania.

Finansujemy leczenie m.in. nierefundowane np. chemioterapie nowotworów, operacje, lekarstwa, przeszczepy komórek macierzystych, specjalistyczne leczenie różnymi metodami itd. Pomagamy w codziennym leczeniu wielu dzieci i osób – w kosztach jakie muszą ponosić na leki, opatrunki, sprzęt medyczny, badania, rehabilitacje – dzięki temu mogą pokonywać choroby.

– Zakładamy bezpłatne subkonta na pomoc dzieciom i osobom chorym. Finansuje wyjazdy dzieci na leczenie za granicę. Gdy w Polsce wyczerpią się możliwości leczenia , terapia w Niemczech albo we Włoszech jest jedyną nadzieją na wyjście z choroby.

 

Nasz zespół tworzą Wolontariusze. Nie zatrudniamy osób, działamy w oparciu o pracę wolontariacką. Działamy na oddziałach onkologii w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu i Gdańsku. Wśród osób, którym pomagamy są dzieci jak również osoby dorosłe.

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!