V OnkoKonferencja Młodych NIEPOKONANI

Data wydarzenia :

2023-06-07

Czas wydarzenia:

12:00

Lokalizacja:

Skierniewice

Wszyscy możemy być Super Bohaterami bo super moce już mamy‼️

Spotkajmy się na super konferencji z super ludźmi‼️

Już 7 czerwca #NIEPOKONANI V OnkoKonferencja Młodych w Skierniewicach! Porządny zastrzyk merytorycznej wiedzy na temat dawstwa szpiku, wolontariatu, onkologii, diety oraz motywacji!

Włożyliśmy dużo serca i zaangażowania w konferencję tak, aby spełniała oczekiwania młodych uczestników. Poruszymy wiele ciekawych tematów, więc serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Będziemy rozmawiać między innymi o tym, żeby brać odpowiedzialność za coś, na co mamy wpływ; za dietę ; za zdrowy tryb życia ; o pozytywnym nastawieniu ; o tym, że jedna porażka nie oznacza przegranej. Podczas Konferencji nasi prelegenci postarają się również rozwiać wszystkie wątpliwości dot, dawstwa szpiku i komórek macierzystych.

Młodzi NIEPOKONANI za nimi stoją potrzeby systematycznego i konsekwentnego budowania wiedzy i świadomości społecznej nt. nowotworów, chorób układu krwiotwórczego, białaczki ich wczesnego rozpoznawania. Widzimy również potrzebę debaty nad potrzebami osób i rodzin zmagających się z chorobami. Nie bez znaczenia pozostaje forma przekazu, gdyż powyższa tematyka jest ze swej natury trudna i skomplikowana, a więc często niezrozumiała i przez to nieobecna w powszechnej debacie. O powyższych kwestiach chcemy zatem mówić w sposób prosty i bardziej przystępny, właściwie zaadresowany i dostosowany do potencjalnego odbiorcy, czyli każdego z nas.

7 CZERWCA OD GODZ. 12:00!

Nasza konferencja to Wydarzenie zupełnie bezpłatne, dedykowane młodzieży, dlatego zapraszamy grupy uczniów i uczennic wraz z nauczycielami/nauczycielkami.

Ramowy plan:
11:30 – rejestracja gości
12:00 – rozpoczęcie konferencji
13:00 – przerwa
13:15 – panel Dawca & Biorca szpiku
14:00– zakończenie konferencji

Konferencję poprowadzi Joanna Gałka – Walczykiewicz, oraz Remigiusz Śnieguła, a w trakcie niej odbędzie się akcja rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

Dodatkowo zaprosimy Państwa na poczęstunek.

Sorry, this event is expired and no longer available.
Łączna liczba miejsc: 0 (0 Left:)
  • Skierniewice
  • Reymonta 33
  • Skierniewie
  • Polska

Informacje o wydarzeniu

  • 2023-06-07 12:00   -   14:00
Udostępnij wydarzenie
DODAJ DO KALENDARZA